یکشنبه ۱۱ خرداد, ۱۳۹۹

مقالات مرتبط

همه جانبه نگری الهی به فجایع اجتماعی امامت و ولایت ؛ طریقی برای رسیدن به توحید رویکردی الهیاتی- اجتماعی به موضوع «لیله القدر» چهار سناریو در شرایط پساکرونا/ کرونا، پیچ تاریخی و تغییر حکمرانی جهانی اولویت‌ها و موانع تحقق «جهش تولید»

نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

 1. 1

  محمد

  یکی از موسساتی است مفهوم درس خارج را تنزل میدهد و شاید قصد دارد به ابتذال بکشد. هر کسی از این حوزه بی ضابطه سطح چهار گرفت، مجتهد نیست و هر کسی که مجتهد بود در قد و قواره درس خارج نیست. کسانی مثل آقای عباسی ولدی، زیبائی نژاد و عشائری و رضائیان و رهدار هرچقدر هم که آدم های با نفوذی باشند ولی گردوخاک طلبگی برای اجتهاد نخورده اند اگرچه ممکن است کارآیی هایی هم داشته باشند. سطح مباحثشان هم بیشتر بازی با الفاظ و مفاهیم است تا کار علمی. سلسله نشست های فقه و مطالعات خانواده هم که طنزگونه است تا درس خارج یا حتی نزدیک به درس خارج. با این بازی ها فضای اجتهاد و درس خارج را به ابتذال نکشید!

  پاسخ
  1. 1.1

   مفتاح

   اگر به اخبار و مطالبی که در مفتاح منتشر می شود توجه و دقت بیشتری کنید متوجه خواهید شد که این اساتیدی که نامشان را ذکر کردید و نیز سایر اساتید، عنوان دروس و مباحثشان درس گفتار نام دارد و نه درس خارج. مگر برخی اساتید همچون آیت الله کعبی و آیت الله سید منذر حکیم و برخی از اساتید دیگر که با عنوان درس خارج برگزار می شود. لطفا با دقت بیشتری قضاوت نمایید.

   پاسخ

© 2019 Meftaah News Agency (Meftaah.com). All rights reserved

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید