خانه / مبانی علوم انسانی اسلامی / آغاز به کار دوره‎ی آموزشی پژوهشی علوم انسانی اسلامی مفتاح

آغاز به کار دوره‎ی آموزشی پژوهشی علوم انسانی اسلامی مفتاح

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه دوره‎ی آموزشی پژوهشی علوم انسانی اسلامی مفتاح؛ این دوره از جمعه، سوم شهریور ماه در محل موسسه‎ی حضرت امام خمینی رحمه‎الله علیه با حضور جمع کثیری از فعالین منتخب حوزوی و دانشگاهی از میان نخبگان علوم انسانی از سراسر کشور فعالیت خود را آغاز نمود.

تعداد مخاطبین حاضر در دوره بالغ بر ۳۰۰ نفر می‎باشد که از میان هزار نفر ثبت نام کننده انتخاب گردیدند و در هفت حوزه رشته شامل اقتصاد، حقوق، سیاست، جامعه و فرهنگ، مدیریت، علوم تربیتی و روانشناسی و تاریخ و علوم تمدن اسلامی حضور خواهند داشت. در این بین شاهد حضور مخاطبینی از سایر ملل اسلامی نیز می‎باشیم.

در روز ابتدایی دوره، جناب آقای دکتر حجت‎الاسلام و المسلمین پارسانیا با موضوع سیر تحولات معنای علم و عقل در جهان مدرن و جهان اسلام و تاثیر آن در علوم اجتماعی به سخنرانی پرداختند. هم‎چنین جناب آقای دکتر بالایی نیز به توجیه سیر محتوایی دوره پرداختند.

گفتنی است دوره‎ی آموزشی پژوهشی علوم انسانی اسلامی مفتاح در دو روز ابتدایی به صورت عمومی بوده و در ادامه در هر رشته به صورت تخصصی برقرار خواهد بود و تا روز چهارشنبه، هشتم شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

لینک کوتاه خبر: http://meftaah.com/news/۰۴1729
<script>