خانه / اخبار /

از سوی مرکز امور نخبگان حوزه‌های علمیه؛

هفتمین دوره شناسایی استعدادهای برتر حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود

از سوی مرکز امور نخبگان حوزه‌های علمیه؛

هفتمین دوره شناسایی استعدادهای برتر حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود

هفتمین دوره شناسایی استعدادهای برتر حوزه های علمیه بلندمدت و سفیران هدایت به همت مرکز امور نخبگان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی مفتاح؛ هفتمین دوره شناسایی استعدادهای برتر دوره های بلندمدت شامل نظام جاری و قدیم و سفیران هدایت حوزه، از سوی مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه برگزار می شود.

مهلت ثبت نام در این دوره تا ۲۰ مهرماه ۱۳۹۸ است و شرایط شرکت در دوره برای طلاب دوره مقدمات، اتمام کتبی و شفاهی پایه ۳؛ سطح یک، اتمام کتبی و شفاهی پایه ۶؛ سطح دو، اتمام کتبی و شفاهی پایه ۸؛ سطح سه، اتمام کتبی و شفاهی پایه ۱۰ و سطح چهار، چهار سال مصاحبه درس خارج است.

طلاب دوره مقدمات فقط در عرصه آموزش، سطح ۱ فقط دوره آموزش و پژوهش و سطح ۲ تا سطح ۴ در عرصه های آموزش، پژوهش و تبلیغ می توانند شرکت داشته باشند.

حداکثر سن برای مقطع مقدمات و سطوح ۱، ۲، ۳ و ۴ به ترتیب ۲۲، ۲۵، ۲۹، ۳۴ و ۴۰ سال می‌باشد.

ثبت نام در هفتمین دوره شناسایی استعدادهای برتر حوزه‌های علمیه فقط به صورت اینترنتی و فقط از طریق سایت مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر به نشانی http://nokhbegan.ismc.ir/ مراجعه کنند.

این دوره از سوی مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه‌های علمیه و با همکاری نهادهایی همچون مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، شورای عالی حوزه‌های علمیه، بنیاد ملی نخبگان، جامعه‌الزهرا(س)، مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: حوزه

لینک کوتاه خبر: http://meftaah.com/news/۱۳13259

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند

*

*

<script>