خانه / اخبار /

توسط دانشگاه علوم اسلامی رضوی؛

شماره ۱۱۵ فصلنامه پژوهش‌های اجتماعی اسلامی منتشر شد

توسط دانشگاه علوم اسلامی رضوی؛

شماره ۱۱۵ فصلنامه پژوهش‌های اجتماعی اسلامی منتشر شد

شماره ۱۱۵ از فصلنامه پژوهش‌های اجتماعی اسلامی به صاحب امتیازی دانشگاه علوم اسلامی رضوی منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی مفتاح، شماره ۱۱۵ از فصلنامه پژوهش‌های اجتماعی اسلامی به صاحب امتیازی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، مدیر مسئولی حجت‌الاسلام  سیدمصباح عاملی و سردبیری حجت الاسلام رضا حق پناه، منتشر شد.

بنابر این گزارش، این فصلنامه از شماره ۸۹ دارای رتبه علمی ترویجی از شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی وابسته به شورای عالی حوزه‌های علمیه است.

«مصونیت زنان در حوزه اشتغال و تولید؛ راهبردهای اخلاقی -اجتماعی و روان شناختی به قلم علی احمد پناهی، «زینت و آراستگی از دیدگاه امام رضا (ع)» به قلم مرتضی رحیمی، «اهمیت تولید داخلی در اقتصاد مقاومتی از منظر مقام معظم رهبری» به قلم محمود اصغری، «بررسی نقش امام رضا (ع) در تقابل با بدعت با تاکید بر روایات عیون اخبارالرضا علیه السلام» به قلم سوسن فخرایی و زهرا مردنژاد از جمله مقالات این فصلنامه است.

همچنین «مطالعه تطبیقی خانواده از دیدگاه شهید مطهری و تالکوت پارسونز» به قلم زینب پیکار، اصغر محمدی، «پیشرفت علمی کشور بر مبنای آزاداندیشی» به قلم حبیب زمانی محجوب، «عدالت سیاسی در اندیشه شهید مطهری و راولز در یک نگاه تطبیقی» به قلم رحمت عباس تبار، شهربانو فولادی دیگر مقالات این شماره از فصلنامه را تشکیل می‌دهد.

انتهای پیام/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر: http://meftaah.com/news/۱۴5412

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند

*

*

<script>