خانه / اخبار / آزمون کتبی و مصاحبه حضوری دوره مطالعاتی تربیت اسلامی

آزمون کتبی و مصاحبه حضوری دوره مطالعاتی تربیت اسلامی

مفتاح/ آزمون کتبی و مصاحبه حضوری دوره مطالعاتی تربیت اسلامی با هدف تربیت افرادی آگاه به مبانی و اصول اساسی تربیت اسلامی به همت دبیرخانه مفتاح آغاز شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی مفتاح، آزمون کتبی و مصاحبه حضوری دوره مطالعاتی تربیت اسلامی با هدف تربیت افرادی آگاه به مبانی و اصول اساسی تربیت اسلامی به همت دبیرخانه مفتاح در حال برگزاری است.

قرار است آزمون کتبی و مصاحبه حضوری روزهای ۱۵، ۱۶ و ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری در تهران و همین مصاحبه روز ۲۰ اردیبهشت در قم برگزار شود.

این دوره غیر حضوری تحت نظر حجت‎الاسلام والمسلمین عباسی ولدی برگزار خواهد شد و مخاطبان از میان پژوهشگران و علاقمندان(خواهر و برادر) در عرصه تعلیم و تربیت گزینش خواهند شد.

«شناخت چارچوب و معارف اسلامی در موضوع تربیت»، «شناخت چارچوب نظری اسلام در تحلیل مسائل تربیتی با محوریت اندیشمندان اسلامی» و «شناخت اصول و مسائل تربیت در اسلام» را می توان سرفصل های این دوره عنوان کرد.

اعطای مدرک معتبر شرکت در دوره مطالعاتی از سوی دبیرخانه مفتاح و معرفی مخاطبان جهت به کارگیری در مراکز تربیتی شهر تهران از امتیازات دوره به شمار می رود.

گفتنی است؛ پس از طی مراحل گزینش، زمان و نحوه فعالیت برگزیدگان متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: http://meftaah.com/news/۱۵3875

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند

*

*

<script>