خانه / آثار مرتبط /

به همت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه انجام شد؛

انتشار دو اثر جدید با محوریت فلسفه علوم انسانی

به همت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه انجام شد؛

انتشار دو اثر جدید با محوریت فلسفه علوم انسانی

«انسان کنش شناسی حکیمان پیشاصدرایی» و «انسان کنش شناسی صدرایی» به همت گروه فلسفه علوم انسانیِ پژوهشگاه حوزه و دانشگاه منتشر شده است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی مفتاح، دو کتاب «انسان کنش شناسی حکیمان پیشاصدرایی» و «انسان کنش شناسی صدرایی» از سلسله کتاب های «انسان کنش شناسی» به تازگی از سوی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه روانه بازار نشر شده است.

گروه فلسفه علوم انسانی پژوهشکده علوم رفتاری پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با انتشار این دو اثر تا کنون ۴ اثر با موضوع «انسان کنش شناسی» منتشر کرده است.

پیش از این هم دو کتاب «انسان کنش شناسی پوزیتویستی» و «انسان کنش شناسی هرمنوتیکی، تفسیری و انتقادی» منتشر شده بودند.

رویکرد پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در سلسله کتاب های انسان کنش شناسی بررسی چگونگی پیدایش علومی چون جامعه شناسی و علوم اجتماعی مغرب زمین است. به بیان دیگر دغدغه پژوهشگاه در این سلسله کتاب ها نه روش بلکه مطالعه چگونگی پیدایش روش ها و نظریه های روش شناختی است.

سیدحمیدرضا حسنی، دانشیار و مدیرگروه فلسفه علوم انسانی پژوهشکده علوم رفتاری پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و هادی موسوی، پژوهشگر این گروه نویسندگان سلسله کتاب های «انسان کنش‌شناسی» هستند.

گفتنی است، کتاب «انسان کنش‌شناسی حکیمان پیشاصدرایی» با قیمت ۱۲۰۰۰ تومان در زمستان ۹۶ و کتاب «انسان کنش‌شناسی صدرایی» با قیمت ۱۴۵۰۰ تومان در تابستان۹۷ به بازار عرضه شده است.

علاقه مندان می توانند جهت تهیه این کتاب به کتاب فروشی‌ها و یا پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به نشانی rihu.ac.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

منبع: شبستان

لینک کوتاه خبر: http://meftaah.com/news/۲۱6598

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند

*

*

<script>